REKLAMA
Znaleziono 5599 wyników
[Polska] Ostatnie chwile Rodziny na swoimartykuł
Pokaż artykuł
[Polska] Ostatnie chwile Rodziny na swoim
Przed nami ostatni miesiąc funkcjonowania rządowego programu Rodzina na swoim. Osoby zamierzające sk...
Wave Apartmentsinwestycja
Pokaż inwestycję
Wave Apartments
Międzyzdroje, Gryfa Pomorskiego
[Warszawa] Specjalne ceny mieszkań w Premium Pointartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Specjalne ceny mieszkań w Premium Point
Kawalerka za 149 tys. zł, a dwa pokoje za 218 tys. zł, do tego garaż gratis. To specjalna ofert...
[Warszawa] Budynek wielorodzinny "Premium Point"inwestycja
Pokaż inwestycję
[Warszawa] Budynek wielorodzinny "Premium Point"
Warszawa, Wesoła
[Warszawa] Budynek wielorodzinny "Perla Bianca"inwestycja
Pokaż inwestycję
[Warszawa] Budynek wielorodzinny "Perla Bianca"
Warszawa, Włochy, Sabały 41
ENERGA-OPERATOR z planem szerokich inwestycji w sieć WNartykuł
Pokaż artykuł
ENERGA-OPERATOR z planem szerokich inwestycji w sieć WN
ENERGA-OPERATOR ma w planach szereg inwestycji związanych z przebudową, budową oraz modernizacją ponad 3 tysięcy kilometrów linii wysokiego napięcia. Inwestycje dotyczyć będą również 90 stacji 110/15 kV. Będzie to duże wyzwanie zarówno dla ENERGA-OPERATOR jak i dla współpracujących lub planujących współpracować ze spółką wykonawców.
[Zielona Góra] Czwarty etap Green Home w Zielonej Górze w przygotowaniuartykuł
Pokaż artykuł
[Zielona Góra] Czwarty etap Green Home w Zielonej Górze w przygotowaniu
W pobliżu Szosy Kisielińskiej, ulica Suwalska w Zielonej Górze wzbogaci się o dwa budynki, w których...
Energa-Operator kończy strategiczną inwestycję w Wielkopolsce z wsparciem KPOartykuł
Pokaż artykuł
Energa-Operator kończy strategiczną inwestycję w Wielkopolsce z wsparciem KPO
Przyłączone do sieci nowe OZE oraz magazyny energii, a także znaczny wzrost niezawodności zasilania dla ponad 50 tysięcy odbiorców. To efekty inwestycji przeprowadzonych przez Energa-Operator w Wielkopolsce. Ich realizacja wsparta została blisko 75 milionami złotych z dotacyjnej części KPO.
[Warszawa] Dni otwarte w Apartamentach Wiślanych. Jedno i dwupokojowe mieszkania w atrakcyjnych cenachartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Dni otwarte w Apartamentach Wiślanych. Jedno i dwupokojowe mieszkania w atrakcyjnych cenach
Green House Development zaprasza na Dni Otwarte, które odbędą się 2 i 3 czerwca w biurze sprzedaży A...
[Warszawa] Premium Point – nowa jakość na stołecznym rynkuartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Premium Point – nowa jakość na stołecznym rynku
Na Białołęce powstaje nowa inwestycja firmy Green House Development. Nowoczesny, komfortowy budynek...
Grupa ORLEN nie zwalnia inwestycyjnego tempaartykuł
Pokaż artykuł
Grupa ORLEN nie zwalnia inwestycyjnego tempa
Nowe instalacje OZE, pierwsza ogólnodostępna stacja wodorowa, postępy w pracach nad Baltic Power czy budową Terminala Instalacyjnego w Świnoujściu — Grupa ORLEN nie zwalnia inwestycyjnego tempa. W pierwszym półroczu 2024 roku przeznaczyła aż 14 mld zł na projekty wspierające polską transformację energetyczną.
[Warszawa] Green House Development zaprasza na Dni Otwarte w Apartamentach Wiślanychartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Green House Development zaprasza na Dni Otwarte w Apartamentach Wiślanych
W dniach 23 i 24 czerwca na terenie inwestycji Apartamenty Wiślane przy ulicy Odkrytej 58 na warszaw...
Prawie pół miliarda bezzwrotnej dotacji z KPO na sieci Energa-Operatorartykuł
Pokaż artykuł
Prawie pół miliarda bezzwrotnej dotacji z KPO na sieci Energa-Operator
Ponad 260 MW potencjału przyłączeniowego dla odbiorców i nowych OZE w sieci oraz 250 km nowoczesnych linii, w większości wysokiego napięcia – takie m.in. efekty przyniosą inwestycje Energa-Operator – głównie na terenach wiejskich – zrealizowane dzięki środkom z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności. Spółka pozyskała na ten cel 470 mln zł bezzwrotnej dotacji. Dziś podpisała w tej sprawie umowę z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
Energa z Grupy ORLEN na dłużej w Olivia Centre w Gdańskuartykuł
Pokaż artykuł
Energa z Grupy ORLEN na dłużej w Olivia Centre w Gdańsku
Energa po raz kolejny przedłużyła najem w budynkach największego centrum biznesowego w Polsce, jakim jest Olivia Centre w Gdańsku. Spółka zajmuje ponad 17 000 mkw. powierzchni biurowej w trzech połączonych budynkach i jest jednym z największych rezydentów Olivii. W negocjacjach Energę reprezentował zespół Cushman & Wakefield. Koncern energetyczny ma swoją siedzibę w Olivii Centre nieprzerwanie od 2012 roku.
[Warszawa] Kawiarnia dołącza do najemców Bobrowieckiej 8 w Warszawieartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Kawiarnia dołącza do najemców Bobrowieckiej 8 w Warszawie
Sieć kawiarni Green Caffè Nero dołączyła do najemców biurowca Bobrowiecka 8. Lokal uzupełni ofertę g...
Energa Operator zasili budowę pierwszej elektrowni jądrowej w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
Energa Operator zasili budowę pierwszej elektrowni jądrowej w Polsce
Energa-Operator rozpoczęła przygotowania dokumentacji projektowej przyłącza dla zasilania placu budowy pierwszej polskiej elektrowni jądrowej. Docelowo umożliwi ono zasilanie rezerwowe potrzeb własnych powstającego obiektu.
[Warszawa] Apartamentowiec "Sabbia"inwestycja
Pokaż inwestycję
[Warszawa] Apartamentowiec "Sabbia"
Warszawa, Bielany, Krzemieniecka 7
[Toruń] Energa zwiększy tempo inwestycjiartykuł
Pokaż artykuł
[Toruń] Energa zwiększy tempo inwestycji
Nakłady toruńskiego oddziału Energa-Operator na rozbudowę i modernizację sieci z roku na rok stają s...
W Gdyni powstało Centrum Samorządowej Transformacji Energetycznejartykuł
Pokaż artykuł
W Gdyni powstało Centrum Samorządowej Transformacji Energetycznej
Transformacja energetyczna to jedno z ważniejszych wyzwań, jakie stoją przed samorządem i biznesem. Dlatego w Gdyni powstało Centrum Samorządowej Transformacji Energetycznej. To projekt, który przyspieszy wdrażanie innowacji energetycznych i pomoże zadbać o wysoki poziom kwalifikacji pracowników. Grupa Energa jest partnerem strategicznym tego przedsięwzięcia.
Nawet 4 mld dolarów możliwego wsparcia od rządowych amerykańskich instytucji finansowych dla programu budowy SMR-ów przez ORLEN Synthos Green Energyartykuł
Pokaż artykuł
Nawet 4 mld dolarów możliwego wsparcia od rządowych amerykańskich instytucji finansowych dla programu budowy SMR-ów przez ORLEN Synthos Green Energy
Amerykański EXIM Bank i U.S. International Development Finance Corporation (DFC) ogłosiły możliwość wsparcia kwotą do 4 mld dolarów projektu budowy pierwszych reaktorów BWRX-300 w Polsce realizowanego przez ORLEN Synthos Green Energy. Chęć zaangażowania w projekt budowy floty reaktorów SMR wyraziły także polskie banki – PKO BP, Pekao S.A., BGK a także Santander Bank Polska S.A.
REKLAMA